Bo jedzenie to?

Dobry posiłek to podstawa udanego dnia. Wiemy o tym, dlatego serwujemy dania, które przyciągają wzrok i zachęcają do spróbowania, bo jedzenie to nie tylko zaspokajanie głodu. To karmienie wszystkich zmysłów. Bistro bezglutenowe i klasyczna Kulisy – skosztuj naszej kuchni!

Bardzo starannie dobieramy składniki, by wszystko, co znajduje się na talerzu, było świeże, pachnące i pozwalało poczuć radość z jedzenia. Stawiamy na różnorodność potraw, ponieważ tylko w ten sposób możemy sprostać oczekiwaniom klientów. Jako jedna z nielicznych restauracji w Rzeszowie oferujemy kuchnię klasyczną i bezglutenową! Osoby na diecie bezglutenowej a także osoby z celiakią mogą u nas cieszyć się z wykwintnej kuchni w gronie znajomych!

Bistro bezglutenowe i klasyczna w Rzeszowie

restauracja bezglutenowaTo miejsce gdzie można nie tylko dobrze zjeść, ale również poczuć przytulną atmosferę i doświadczyć miłej obsługi. Wszystko to sprawia, że osoby, które gościmy, czują się jak u siebie w domu.

Michał Bałazy - Nasz Kulinarny Przewodnik

Znany i ceniony na całym świecie Chef, Ambasador Kulinarny Polski, juror polskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych, konferansjer, a przede wszystkim wielka osobowość, z którą zaszczyt ma współpracować nasze bistro. Kuchnie świata nie mają przed nim żadnych tajemnic.

Dawid Nowak - Szef Kuchni

Młody, ambitny, pełen kulinarnych pomysłów, dba, aby nasi Goście
zawsze mieli okazję doświadczyć nowych doznań smakowych.
Wraz ze swoim zespołem wprowadza zaskakujące połączenia, tworząc na
talerzu prawdziwe dzieło sztuki.

Restauracja bezglutenowa w Rzeszowie
restauracja bezglutenowa

Sztuka gotowania - Bistro bezglutenowe Kulisy

Tradycyjne jedzenie w nowoczesnej formie

Lubimy tradycyjne smaki, ale przyprawiamy je nowoczesnymi dodatkami i podajemy w niezwykłej formie, która sprawia, że każde danie to małe dzieło sztuki.

Bistro Bezglutenowe Kulisy Rzeszów

Zobacz MENU