Andrzejki Rzeszów

Andrzejki Rzeszów

REZERWACJE: 17 700 01 70 / 790 701 417 / biuro@hotelfalcon.pl

 

Zapraszamy na całonocną, niezwykłą i szaloną zabawę andrzejkową z zespołem Rifformacja. Andrzejki Rzeszów w hotelu Falcon!

andrzejki rzeszów

W cenie 180zł/os.: serwowana jest kolacja, ciepłe i zimne bufety, napoje soft i wódka bez limitu do godziny 4:00 – Andrzejki Rzeszów!

Choć dawne tradycje obrządku Andrzejek odchodzą powoli do lamusa, a lanie wosku to już tylko ciekawa zabawa w czasie szkolnej imprezy, to jednak jest to wspaniała okazja do wspólnej zabawy i całonocnych tańców. Każdy, kto ma ochotę na chwilę szaleństwa, może pozwolić sobie na tę przyjemność w eleganckim miejscu i przy akompaniamencie świetnej muzyki. Właśnie taka impreza szykuje się 25 listopada w hotelu Falcon – Andrzejki Rzeszów!

Niepowtarzalny bal zgromadzi wszystkich tych, którzy lubią tradycyjne imprezy w nowoczesnym wydaniu. Taki wieczór zdarza się tylko raz w roku, więc warto spędzić go w miłym towarzystwie, tańcząc przy dobrej muzyce i zajadając się wykwintnymi pysznościami.

 

Największą atrakcją wieczoru będzie całonocny występ zespołu muzycznego Rifformacja. Ta krakowska formacja muzyczna jest prawdziwą ucztą dla miłośników dobrej muzyki w stylu latino, bałkańskim, góralskim, polskim i zagranicznym. Największe hity dyskotek oraz stacji radiowych w wykonaniu profesjonalnego zespołu muzycznego będą umilać cały wieczór. Czyich utworów będzie można posłuchać? Elvisa Presleya, Marylę Rodowicz, Michaela Jacksona i wielu, wielu innych światowej sławy muzyków rockowych i popowych.

Występ zespołu muzycznego Rifformacja w czasie Andrzejek w hotelu Falcon w Rzeszowie

będzie prawdziwą ucztą muzyczną dla zgromadzonych gości. Dodatkowo okraszoną barwnymi kostiumami, pokazami iluminacyjnymi i pokazami tanecznymi. Niewątpliwą atrakcją tego magicznego wieczoru będą pokazy taneczne w wykonaniu dwóch profesjonalnych tancerek. Zaprezentują one żywiołową choreografię w stylu flamenco, latino, bollywood, african dance, kabaret dance oraz modern. Tancerki będą nie tylko wzbogacać występy sceniczne zespołu, ale również zachęcą do wspólnej zabawy razem z obecnymi na sali gośćmi.

 

Andrzejki Rzeszów
 

A co z jedzeniem? Wszyscy, którzy postanowią wziąć udział w zabawie andrzejkowej, mogą liczyć na wyjątkowo smaczne ciepłe posiłki. Ciepły i zimny bufet, czyli dużą porcję zróżnicowanych przekąsek, napoje zimne oraz alkohol. Hotel Falcon zapewnia dowolną ilość wódki do godziny 4.00. Dlaczego warto wziąć udział w naszej zabawie andrzejkowej? Bo to jedyna taka noc w roku, więc warto ją spędzić w pięknym miejscu przy dźwiękach doskonałej muzyki i smacznym jedzeniu.

 

REZERWACJE: 17 700 01 70 / 790 701 417 / biuro@hotelfalcon.pl